Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter

Harry Potter Forum
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Дневничето на p0lityyyyy

Go down 
AuthorMessage
p0lityyy
Ученик от Хафълпаф
Ученик от Хафълпаф
p0lityyy


Number of posts : 97
Age : 31
Registration date : 2006-09-29

Дневничето на p0lityyyyy Empty
PostSubject: Дневничето на p0lityyyyy   Дневничето на p0lityyyyy Icon_minitimeFri Oct 13, 2006 3:28 am

Его го и моето си дневниче!Ще си пеша разни неща!Почвам от днеска! Razz
Back to top Go down
p0lityyy
Ученик от Хафълпаф
Ученик от Хафълпаф
p0lityyy


Number of posts : 97
Age : 31
Registration date : 2006-09-29

Дневничето на p0lityyyyy Empty
PostSubject: Re: Дневничето на p0lityyyyy   Дневничето на p0lityyyyy Icon_minitimeTue Oct 17, 2006 11:43 pm

Здравей,мило дневниче!Сега е доста рано 08:31 Laughing ,поне за мен,защото аз по принцеп съм си поспаланка и обичам да си поспивам!Днеска сме сряда,следователно аз съм но курс по английски!Мислех,че трябва да почнем от 8 както обикновенно,но....

Ставам си аз сутринта в 7 часа и вече то0о0о0о0о0о0о0олкова ми си спи,че едвам си отварям клепача и хич не ми се става(така изнервих майка ми,чееееее ни знам,ужас),но....в крайна сметка станах в 8 без 20 Laughing !!!Тръгнах да се обличам и потеглех към читалището,където се провежда този мой курс по английски!Навън беше мрачно и ледено студено и ето го и извода-аз замръзнах от студ,
колкото и да бях навлечна! Ангел

Слад малкото ходене в големия студ аз пристигнах жива в читалището!Качих се на 3-тия етаж,където беше!И така...

(аз влизам в стаята и какво установявам)

-Здравейте хора!!!-казвам аз сънена,но изведнъж моите сънени кафеви очи си ококорват...
affraid
ААААААААААААААААААААА,бях отишла в часа на друга група,която е с едно ниво по-напред от мен(ние сме на нива,защото учим някво си там международно)Нещо се беше променило в програмата в следствие,а аз не знаех,защото предния път бях на рождян дян(обичам да го казвам с я-тата)
Ужас!!!След тази голяма изцепка аз бързо побягнах към нас,за да не ме види госпожата Терминатор и след 2 минутки вече бях вкъщи навлечена,с болки в главата(главоболие) и леко унизена от самата себе си...

Това беше,мило дневниче от днес!
Глух,сляп,ням
Back to top Go down
p0lityyy
Ученик от Хафълпаф
Ученик от Хафълпаф
p0lityyy


Number of posts : 97
Age : 31
Registration date : 2006-09-29

Дневничето на p0lityyyyy Empty
PostSubject: Re: Дневничето на p0lityyyyy   Дневничето на p0lityyyyy Icon_minitimeThu Oct 19, 2006 2:26 pm

Въй Въй Въй ,мило дневниче,неска имахме родителска срещаааа!Ужас!Тъпата ни даскалка по английски така ме е плюла,че не знам!Казала е такива простотии за мене!Да признавам си и аз съм доста несциплинирана в час по английски,но пък тя е супер тъпа и мноооооооого ме нерви!Същинско копие на Ъмбридж! Уууууууааааааа Мразя яяя!!! имам идея Мисля да взема пример от Братета Уизли! Laughing
Back to top Go down
Sponsored content





Дневничето на p0lityyyyy Empty
PostSubject: Re: Дневничето на p0lityyyyy   Дневничето на p0lityyyyy Icon_minitime

Back to top Go down
 
Дневничето на p0lityyyyy
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Harry Potter :: Хогуортс :: Дневникът на Том Риддъл-
Jump to: